Neon Heading (1.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Red
hu: Vörös

en: Lime
hu: Zöldcitrom

en: Purple
hu: Bíbor

en: Cyan
hu: Ciánkék

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Orange
hu: Narancs

en: About
hu: Leírás

en: Yellow
hu: Sárga

en: Uses
hu: Használat
