Neon Heading (1.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Insert
it: Inserisci

en: Configuration
it: Configurazione

en: Purple
it: Viola

en: Pink
it: Rosa

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Orange
it: Arancione

en: About
it: Informazioni

en: Yellow
it: Giallo

en: Uses
it: Usa
