Neon Heading (1.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Insert
lv: Ievietot

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Red
lv: Sarkans

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: About
lv: Par

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Uses
lv: Lieto
