Neon Heading (1.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Red
oc: Roge

en: Purple
oc: Violet

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: About
oc: A prepaus

en: Yellow
oc: Jaune

en: Uses
oc: Usatges
