Neon Heading (1.0.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Red
ug: قىزىل

en: Lime
ug: پىكوس

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Magenta
ug: سۇس قىزىل

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: About
ug: ھەققىدە

en: Yellow
ug: سېرىق

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
