Nepali calendar (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: am
el: πμ

en: pm
el: μμ

en: Time format
el: Μορφή ώρας

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
