Nepali calendar (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Date
is: Dagsetning

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: am
is: f.h

en: pm
is: e.h

en: About
is: Um
