Nepali calendar (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Time format
lv: Laika formāts

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
