Nepali calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Date
eo: Dato

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: am
eo: atm

en: pm
eo: ptm
