Nepali calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: am
et: AM

en: pm
et: PM

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
