Nepali calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Date
sq: Data

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: am
sq: pd

en: pm
sq: md

en: About
sq: Informacione
