Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Field
hu: Mező

en: Fields
hu: Mezők

en: About
hu: Leírás

en: Formatter
hu: Formázó

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
hu: %entity_type típusú %entity_id entitás %bundle_name mezőköteg %field_name mezőjével való megjelenítése megszakítva, mert az önmagára visszaható (rekurzív).
