Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: None
uk: Немає

en: Field
uk: Поле

en: Fields
uk: Поля

en: About
uk: Про модуль

en: Formatter
uk: Форматер

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
uk: Під час генерування сутності %entity_type: %entity_id використовуючи поле %field_name на пакеті %bundle_name, виявлено рекурсію. Генерування перервано.
