Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: حقل

en: Label
ar: التسمية

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Fields
ar: الحقول

en: Hidden
ar: مخفي

en: Above
ar: أعلاه

en: Field mapping
ar: ربط الحقل

en: About
ar: حول

en: Formatter
ar: التنسيق
