Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Inline
be: Убудаваны

en: Field name
be: Назва поля

en: Fields
be: Палі

en: Hidden
be: Схаваць

en: Above
be: Вышэй

en: About
be: Аб
