Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Field name
cs: Název pole

en: Fields
cs: Pole

en: Hidden
cs: Skryté

en: Above
cs: Nad

en: About
cs: Popis

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Visually Hidden
cs: Skrytý vizuálně
