Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: Field
cy: Maes

en: Fields
cy: Meysydd

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Above
cy: Uwchben
