Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Fields
el: Πεδία

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Above
el: Από πάνω

en: About
el: Περί

en: Visually Hidden
el: Οπτικά Κρυμμένο

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
el: Ανιχνεύθηκε εμφολευμένο rendering κατά την εμφάνιση της οντότητας %entity_type:%entity_id, χρησιμοποιώντας το πεδίο %field_name της υποοντότητας %bundle_name. Ακύρωση rendering.
