Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Above
eu: Gainean

en: About
eu: (r)i buruz
