Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Inline
fi: Avoin

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: About
fi: Tietoja

en: Formatter
fi: Muokkaaja
