Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Field name
he: שם שדה

en: Fields
he: שדות

en: Hidden
he: מוסתר

en: Above
he: מעל

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: About
he: אודות

en: Formatter
he: פורמט
