Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Label
hi: लेबल

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Above
hi: ऊपर

en: About
hi: के बारे में
