Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Hidden
hy: Թաքնված
