Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: None
is: Engin

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Inline
is: Innfellt

en: Fields
is: Svæði

en: Hidden
is: Falið

en: About
is: Um
