Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Label
jv: Judul

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Fields
jv: Field

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Above
jv: Ndhuwur

en: About
jv: Ngenani
