Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Above
km: ខាង​លើ

en: About
km: អំពី
