Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Above
ku: سەرەوە

en: About
ku: دەربارە
