Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: None
ms: Tiada

en: Field
ms: Medan

en: Inline
ms: Dalam baris

en: Field name
ms: Nama medan

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Above
ms: Di atas

en: About
ms: Perihal
