Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Hidden
ne: लुकेको

en: About
ne: बारेमा
