Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Field
fa: میدان

en: Label
fa: برچسب

en: Inline
fa: درون خطی

en: Field name
fa: نام میدان

en: Fields
fa: میدانها

en: Hidden
fa: پنهان

en: Above
fa: بالا

en: About
fa: درباره
