Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Inline
sk: V riadku

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Hidden
sk: Skryté

en: Above
sk: Nad

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: About
sk: Informácie o

en: Visually Hidden
sk: Vizuálne skryté
