Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Inline
sv: Löpande

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Fields
sv: Fält

en: Hidden
sv: Dold

en: Above
sv: Ovanför

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: About
sv: Om

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Visually Hidden
sv: Visuellt dold
