Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Above
ta: மேலே

en: About
ta: பற்றி
