Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.35) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
