Nested Permission (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime

en: Roles
bs: Uloge
