Nested Permission (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Name
is: Nafn

en: Roles
is: Hlutverk

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
