Nested Permission (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Name
jv: Jeneng

en: Roles
jv: Parāgā
