Nested Permission (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
