Nested Permission (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Name
ur: نام
