Nested Permission (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Name
cs: Jméno

en: Roles
cs: Role

en: Parent ID
cs: ID rodiče

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Edit permissions
cs: Upravit oprávnění
