Nested Permission (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Name
eo: Nomo

en: Roles
eo: Roloj
