Nested Permission (8.x-2.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Parent ID
ps: پلرين پېژند
