Nested Permission (8.x-3.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Roles
fil: Mga papel
