Nested Permission (8.x-3.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: Roles
sq: Rolet

en: About
sq: Informacione
