Nested Permission (8.x-3.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Name
ta: பெயர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
