Nested Permission (8.x-3.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: About
te: గురించి
