Nested Permission (8.x-3.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: About
gu: વિશે
