Nested Permission (8.x-3.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: Roles
mn: Үүргүүд
