Nested Permission (8.x-3.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: Roles
sv: Roller

en: About
sv: Om

en: Parent ID
sv: Ovanliggande ID

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Edit permissions
sv: Redigera behörigheter
