Nested Permission (8.x-4.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Name
bg: Име

en: Roles
bg: Роли
